Чечельницька селищна рада
Чечельницький район, Вінницька область

Малюкам про Червону книгу України

2 лютого працівники відділу еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою НПП «Кармелюкове Поділля» (Вінницька обл.) організували та провели екологічну гру «Знайомство з «Червоною книгою» для вихованців дошкільного навчального закладу «Веселка» смт. Чечельник. 

Працівники Парку розповіли дошкільнятам про те, що таке Червона книга, з якою метою її створено та, що потрібно робити, аби її сторінки не поповнювались новими видами. В ході заходу діти дізнались про рідкісні тварини і рослини рідного краю.

Використовуючи гру «Нагодуй птахів» познайомили малюків із зимуючими птахами та їх підгодівлею. Цікавими та пізнавальними були ігри «Знайди маму для малюка тварин» та «Хто, хто живе у лісі?». На закріплення матеріалу, розігрувалися екологічні ситуації та перегляд відео про тварин. Дітки були уважними та активними.
На завершення заходу всім були вручені розмальовки зі сторінок Червоної книги і в подарунок книга «Цікаве в світі природи».
Подібні заходи вже стали традиційними у проведенні еколого-освітньої діяльності серед дошкільнят з використанням різних методів інтерпретації природи.

 З сайту НПП "Кармелюкове Поділля"

      « повернутися до списку новин