Чечельницька селищна рада
Чечельницький район, Вінницька область

У Чечельнику вшанували чорнобильців

26-го квітня минуло 32 роки з дня вибуху енергоблоку на Чорнобильській атомній електростанції. Чечельник теж не оминула ця трагедія: від радіаційного забруднення постраждала екологія краю, 75 мешканців району взяли участь у ліквідації наслідків. На жаль, 18 з них уже немає поряд з нами.

Цього дня біля пам’ятного знаку у Чечельнику на честь жертв наслідків аварії на ЧАЕС відбувся мітинг пам’яті загиблих та померлих внаслідок Чорнобильської катастрофи за участю: народного депутата України Юрія Македона, голови райдержадміністрації Сергія Пустового, голови районної ради Сергія П’яніщука, селищного голови Світлани Палісіки, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, представників трудових колективів та громадськісті селища.

Згадали подвиг ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та з промовою звернулись до присутніх: секретар громадської організації «Союз-Чорнобиль-Україна» Володимир Бурдейний та народний депутат Юрій Македон.

Працівниками культури було підготовлено програму «Атомний Чорнобиль раною горить», рядки віршів і пісень пронизували кожну частинку тіла і душі.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали живі квіти до пам’ятного знаку.

  « повернутися до списку новин