Стрижавська селищна рада
Вінницький район, Вінницька область

Михайло Демченко взяв участь у сесії Стрижавської селищної ради

                                                            

24 квітня 2019 року голова районної державної адміністрації Михайло Демченко взяв участь в черговій 45 сесії 7 скликання Стрижавської селищної ради.

Голова селищної ради Таїсія Короленко розпочала сесію та зазначила, що на порядок денний винесено 47 питань.

Депутати затвердили звіт по виконанню селищного  бюджету за  1-й квартал 2019 року. Було прийнято рішення про передачу коштів до Вінницького обласного бюджету на участь у співфінансуванні заходів Регіональної комплексної Програми інвестування житлового будівництва у Вінницькій області «Власний дім» на 2017-2020 роки  та затверджено Положення про порядок розгляду електронних петицій, адресованих Стрижавській селищній раді. Також, були внесені зміни до селищного бюджету на 2019 рік та про надання дозволу на виготовлення ПКД  «Капітальний ремонт групи 1-го поверху приміщення ДНЗ ясла-садок «Казака». Прийнято рішення про надання дозволу на виготовлення ПКД «Капітальний ремонт окремих приміщень будівлі селищної ради під Центр надання адміністративних послуг».

Ряд питань розглянули депутати  по затвердженню технічної документації із землеустрою. Деякі питання були залишені на доопрацювання та детального вивчення членами профільних комісій.« повернутися до списку новин