Кодимська міська рада
Кодимський район, Одеська область

Роз’яснення щодо поховання померлих на міському кладовищі.

Нагадуємо мешканцям міста!

З лютого 2017 року (рішення сесії міської ради №378-7 від 10.02.2017) на території м. Кодими діє спеціалізоване комунальне підприємство «Ритуал-сервіс», яке здійснює контроль за похованням та обслуговування міського кладовища.

З усіх питань поховання померлих на кладовищі м. Кодими - визначення місця поховання померлого, реєстрації в спеціальній Книзі поховань та перепоховань померлих громадян, оформлення свідоцтва про поховання, потрібно звертатись безпосередньо до КП «Ритуал-сервіс» за адресою: м. Кодима, вул. Визволителів України, 87 (міське кладовище), директор – Момотливий Ігор Миколайович, тел.: 067-335-18-22.

Також звертаємо увагу жителів міста! На даний час на кладовищі проводиться інвентаризація місць поховань. Мешканців, які мають заброньовані місця для родинних поховань на міському кладовищі, просимо звертатись безпосередньо до директора «Ритуал-сервіс» з підтверджуючими документами для перереєстрації.

Згідно чинного законодавства місця для родинного поховання на кладовищі виділяються БЕЗОПЛАТНО. Сектори  для  почесних поховань,   поховання   померлих   (загиблих)  військовослужбовців (сектори військових  поховань),  а  також  сектори  для  поховання померлих за національною чи релігійною ознакою відводяться за рішенням виконавчого комітету Кодимської міської ради (ст.23 ЗУ «Про поховання та похоронну справу»).« повернутися до списку новин