Кодимська міська рада
Кодимський район, Одеська область

Обмежувальні заходи в поминальні дні

                                     ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ МІСТА КОДИМА!

 

Відповідно до п.20 п.4 ст. 42, п.8 ст.59, п.73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні", Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 ( зі змінами ), постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.04.2020 року № 11 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в поминальні дні", розпорядження Керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня, пов’язаної з поширенням на території Одеської області гострої респіраторної хвороби COVID-19 від 21.04.2020 року № 21, розпорядженням Кодимської міської ради Одеської області від 23.04.2020 року № 30/ОД встановлено обмежувальні заходи в поминальні дні в м. Кодима, а саме :

  • закриття для відвідування в м. Кодима міського кладовища у поминальний день 03 травня 2020 року, крім випадків здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема, участі не більше ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри.

Інформаційні таблички з інформацією про обмежувальні заходи будуть розміщені на всіх входах до міського кладовища.

Кодимська міська рада рекомендує жителям м. Кодима вшанувати своїх померлих родичів після завершення дії обмежень, спрямованих на протидію поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

З повним текстом розпорядження можна ознайомитись на офіційному сайті Кодимської міської ради.

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин