Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Питання, що були розглянуті на засіданні виконкому

20 серпня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Карлівської міської ради. До порядку денного було включено дванадцять питань.

       Перш за все члени виконавчого комітету обговорили проблему автобусного сполучення у вихідні дні з центру до мікрорайонів цукрозаводу та спиртозаводу. Присутній на засіданні директор   ТЗДВ "КАРЛІВСЬКЕ АТП - 15340" Олександр Гордієнко поінформував, що ці рейси є збитковими для підприємства. Тому було запропоновано з вересня запустити пілотні рейси, здійснити моніторинг чисельності пасажирів та винести питання можливості відшкодування цих перевезень на розгляд сесії міської ради.

      Далі було розглянуто звернення громадян, які здійснюють підприємницьку діяльність на території продуктового ринку щодо заборони в місті стихійної торгівлі. Було вирішено відділу з контролю за станом благоустрою разом з представниками поліції і надалі проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу, наголошуючи, що Держпродспоживслужба вимушена буде закрити продуктовий ринок в місті, якщо не будуть виконуватися карантинні заходи, серед яких – відсутність стихійної торгівлі.

      В ході засідання було опрацьовано заяви громадян стосовно присвоєння поштової адреси, погодження режиму роботи, взяття на квартирний облік, відключення від системи централізованого опалення та переходу на індивідуальне тощо. По всім заявам були прийняті відповідні рішення.

 

 « повернутися до списку новин