Карлівська міська рада
Карлівський район, Полтавська область

Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

13 липня  2017 року  о 14 годині  в кімнаті депутата міської ради відбулося засідання виконавчого комітету...

         13 липня  2017 року  о 14 годині  в кімнаті депутата міської ради відбулося засідання виконавчого комітету Карлівської міської ради.

         Засідання відбулося під головуванням виконуючого обов’язки голови виконавчого комітету міської ради Тарасовського С.М. та за участі членів виконавчого комітету Стовбуна О. Л., Грінблат І. В., Лисяк Т. О., Ніколаєнка М. В., Пащенка А. М., Чорноштана П. А. та запрошених керівників комунальних підприємств міської ради, начальників відділів та спеціалістів апарату міської ради.

         Розглянуто та прийнято рішень по 11 питаннях порядку денного, а саме: Про проект програми підтримки комунальних підприємств Карлівської міської ради на 2017-2020 роки; Про проект соціальної міської програми «Турбота. Назустріч карлівчанам» на 2017-2020 роки; Про облаштування зони відпочинку на березі річки Орчик в районі вулиці Красноперича; Про продовження строку дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами ТОВ АТБ МАРКЕТ; Про надання дозволу ПАТ ПОЛТАВАГАЗ КАРЛІВСЬКЕ РГП на порушення об’єкту благоустрою; Про затвердження складу адміністративної комісії;  Про затвердження заходів з відзначення Дня міста та 74-ї річниці визволення міста Карлівка від фашистських загарбників; Про присвоєння поштової адреси; Про підтвердження поштової адреси; Про заходи з організації облаштування елементів благоустрою в центральній частині міста.« повернутися до списку новин