Знам’янська міська рада
Знам'янка, Кіровоградська область

Привітали ювіляра

Секретар міської ради Наталія Миколаївна Клименко та голова будинкового комітету Калюжна Антоніна Петрівна привітали з ювілейним днем народження секретаря будинкового комітету №5 Почепню Валентину Петрівну.

80 років – це час підбивати підсумки або, як кажуть, «збирати каміння». Час, коли можна перевести дух і озирнутися назад. Багато чого зроблено, отриманий величезний життєвий досвід, але Ви ще сповнені сил, душа молода, а значить, рано думати про відпочинок! Бажаємо Вам не зупинятися на досягнутому, йти вперед до нових цілей, вести за собою інших.

Нехай Вам щастить! Нехай Вас оточують і в усьому підтримують близькі й віддані люди! Від усієї душі бажаємо міцного здоров’я і неймовірного оптимізму, поваги і любові рідних, вірної підтримки друзів, чудових ідей, доброго благополуччя і світлої удачі, - побажали ювілярці Наталія Миколаївна та Антоніна Петрівна у своєму вітанні. Подякували ювілярці за чуйне серце, не байдужість до проблем мешканців будинкового комітету, за високе почуття відповідальності та добросовісну працю на громадських засадах« повернутися до списку новин